Wersja Polska English Version

Transport - Spedycja - Logistyka

Oferta

Spedycja morska

Zajmujemy się przewozami morskich ładunków skonteneryzowanych, drobnicowych i masowych oraz ładunków specjalnych. Realizujemy operacje portowo - morskie w łańcuchu multimodalnym, co pozwala na kompleksową obsługę oraz na obniżenie kosztów. Oferujemy również frachtowanie, czarterowanie i bukowanie statków w zależności od potrzeb naszych klientów. Obsługujemy ładunki w imporcie, exporcie i tranzycie oraz kontrolujemy proces załadunku i rozładunku towaru w porcie i w miejscu przeznaczenia.

Wyślij zapytanie ofertowe | Pobierz druk zlecenia spedycyjnego

Spedycja kolejowa

Oferujemy na korzystnych warunkach spedycję towarów wymagających zwykłych i specjalistycznych wagonów. Oferta obejmuje również kwotowanie frachtu kolejowego, doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rodzaju wagonu, logistyki transportu. Rozbudowana sieć placówek PKP Cargo Service, z którymi współpracujemy pozwala nam na całodobowy nadzór nad procesem spedycyjnym oraz śledzenie przesyłek na trasie przewozu.


Wyślij zapytanie ofertowe | Pobierz druk zlecenia spedycyjnego

Spedycja samochodowa

Proponujemy kompleksową obsługę ładunków w imporcie, exporcie i tranzycie. Doradztwo w zakresie wyboru taboru samochodowego. Załadunek i rozładunek towaru, magazynowanie oraz odprawę celną. W zależności od indywidualnych potrzeb klientów oferujemy przewóz ładunków standardowych i ponadgabarytowych, monitoring przesyłek "w drodze" oraz kalkulację kosztów przewozu. Cechuje nas szybkość i kompleksowość usługi.


Wyślij zapytanie ofertowe | Pobierz druk zlecenia spedycyjnego